Menovky

8. 9. 2013

Wishlist A/W 13
Im looking forward to A/W 13. When I saw new collections of designers and so many collaborations between famous designer and affordable brands I became really happy. And not only because of that. Another reason were textures and materials that the designers used. If you look into the shops you can see so much of leather and plaid, prints, earth colors but also sports luxe trend. 

Veľmi sa teším na sezónu Jeseň/Zima 13. Keď som videla nové kolekcie dizajnérov a tak veľa spolupráce medzi známymi dizajnérmi a značkami, ktoré sú dostupné aj nám smrteľníkom, veľmi som sa potešila. A nielen kvôli tomu. Hlavným dôvodom boli rôzne materiály, ktoré dizajnéri použili. Keď nakuknete do obchodov, máte možnosť vidieť veľa kože, káro, potlače, zemité odtiene, ale tiež "sports luxe" trend, ktorý stále pretrváva.

In my personal wish list you can see plaid mini skirt that is made by Karen Millen or black maxi skirt that you can find in H&M. There you can find also the ankle boots which I chose for next season. The camel bag is also from Karen Millen but you can find in in ASOS store. The sweatshirt that I love is from Mango, Im really into the prints for next season. The sunglasses in  shape of cat eyes are in ASOS store. I prefer them in leopard print. The cap is made by Converse. And the last piece but for me the most desired piece is book "It" written by Alexandra Chung who as fashion-trendsetter shares her inspirations, style and fashion ideas.

V mojom osobnom liste želaní sa nachádza károvaná mini sukňa od Karen Millen alebo čierna maxi sukňa od H&M. V tomto obchode tiež môžete nájsť členkové čižmy, ktoré som si vybrala na nasledujúcu sezónu ja. Taška v odtieni ťavej farby je tiež od Karen Millen, ale môžete ju nájsť aj na stránkach Asosu. Mikina, ktorú mimochodom zbožňujem je z Manga. Slnečné okuliare v tvare mačacích očí sú z Asosu. Preferujem ich v leopardej potlači. Šiltovka je od Converse. A posledný, ale najželanejší kúsok je kniha "It" od Alexandry Chung, ktorá sa ako módny "trendsetter" delí so svojimi inšpiráciami, štýlom, ale aj nápadmi z oblasti módy.

What is in your wishlist?

Čo sa nachádza vo vašom "wishliste"?8 komentárov:

 1. Cool wishlist!!! the bag is awesome!! just entered my fall wishlist too!

  http://rosdays.blogspot.co.il/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Such an amazing wishlist :D

  xoxo
  www.its-dash.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. I love the plaid trend :)

  XOXO
  http://fashion-mask.blogspot.pt/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Love those cat eye glasses! I think plaid is one of the big things on my list for A/W. I'm looking for the perfect plaid scarf! xx

  OdpovedaťOdstrániť
 5. thank you girls, next post there will be awesome giveaway:)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nice list, this sweatshirt is so beautiful!!
  Kisses!!

  OdpovedaťOdstrániť

Thank you for all your comments, I really appreciate them! / Ďakujem Vám za všetky komentáre, veľmi si ich vážim!